SPOTKANIE AUTORSKIE Z ARTUREM GÓRSKIM

W dniu 16 października odbyło się spotkanie autorskie z Arturem Górskim. Artur Górski znany dziennikarz i autor bestsellerowych książek o polskiej mafii opisał ten najskuteczniejszy system wywiadowczy świata przez pryzmat losów konkretnych ludzi, których poznał w Izraelu. Rozmawiał m.in. z byłymi agentami, twórcami Krav Magi, komandosami i synem konstruktora uzi. Wziął udział w szkoleniach, z którymi może się równać jedynie morderczy trening amerykańskich Navy SEALs.
Dziennikarz, pisarz, autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim „Masa o kobietach polskiej mafii”, nagrodzonej „Bestsellerem Empiku 2014” w kategorii literatura faktu, kolejne tomy – „Masa o pieniądzach polskiej mafii” – przez wiele miesięcy podbijały listy bestselerów. Poza nimi napisał wiele powieści sensacyjnych, m.in. „Gucci Boys”, „Al. Capone w Warszawie”, „Zdrada Kopernika”, oraz pozycji z gatunku non-fiction: „Świat tajnych służb”, „Gang i Pięść Dawida”. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Twórca magazynu „Focus Śledczy”. Wydarzenie to zorganizowano dzięki środkom finansowym pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Partnerstwo dla książki".