SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANDRZEJEM MELLEREM

W dniu 12 września 2018 roku odbyło się spotkanie autorskie z podróżnikiem i korespondentem wojennym Andrzejem Mellerem. Autor bardzo ciekawie i w rzetelny sposób opowiedział o życiu ludzi, obyczajach i religii w Wietnamie, a także przedstawił swoje wędrówki. Zaprezentował w formie prezentacji zdjęcia wykonane podczas podróży. Jest autorem kilku powieści podróżniczych „Miraż.”, „Trzy lata w Azji i Zenga zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki.”, „Czołem, nie ma hien. Wietnam, jakiego nie znacie.” Andrzej Meller dziennikarz reportażysta, podróżnik. Współpracował z „Tygodnikiem Powszechnym” jako korespondent wojenny w Afganistanie , Gruzji, na Sri Lance oraz w Libii. Wydarzenie to zorganizowano dzięki środkom finansowym pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Partnerstwo dla książki".