Dofinansowania dla biblioteki

W roku 2018 Biblioteka Publiczna Gminy Andrzejewo, oprócz dofinansowania z programu „Partnerstwo dla książki” w kwocie 12 220 złotych, uczestniczyła w projekcie „Równać szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży - 5700 złotych. Ponadto biblioteka otrzymała dofinansowanie z Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych” w kwocie 6500 złotych, za które zakupiono nowości wydawnicze. W związku ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę otrzymała dofinansowanie z programu „Na 100 Niepodległa” z Fundacji BGK Im J. K. Steczkowskiego w kwocie 10000 złotych.