Spotkanie z podróżnikami Joanną Grzymkowską -Podolak i Jarosławem Podolak

Biblioteka Publiczna Gminy Andrzejewo 7 czerwca br. gościła podróżników Joanne Grzymkowską-Podolak i Jarosława Podolak. Dziennikarka, realizatorka i wydawczyni programów telewizyjnych wraz z mężem postanowili zmienić coś w swoim życiu - zaczęli podróżować. Chcieli poznawać świat i ludzi, dzielić się przeżytymi doświadczeniami z innymi. W ten sposób powstał duet „Zakochani w świecie” oraz pierwsza książka „Zakochani w świecie - Maroko”. Następnie ruszyli w dalszą wyprawę z której przywieźli materiały na kolejna książkę, a także telewizyjny cykl reportaży podróżniczych pt. „Zakochani w świecie – Indie”. Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia cyklu kilku reportaży, zdjęć oraz zakupu książki z autografem. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród zgromadzonych gości. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie.